- Vila Achileas Hanioti se nalazi u centru Haniotija, u pešačkoj zoni, udaljena od plaže oko 150 m.
Vila Achileas je smeštena u srcu Haniotija u blizini svih dešavanja, tako da je gostima ove vile sve na dohvat ruke. - U blizini vile se nalazi veliki broj taverni, kafića, barova, picerija, poslastičara, marketa, butika…
- te je to jedan od razloga da možete jednostavno i lako da funkcionišete.
- Studija poseduju kompletno opremljenu kuhinju, a istču je prostrane terase sa garniturom za sedenje.
- Ovu vilu prepopučujemo kako porodicama sa malom decom, tako i mladima koji žele da uživaju u noćnom životu. U blizini vile se nalazi javni parking.











Vila Achileas Hanioti
Tip smeštaja:
- 1/2 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja i 2 obična ležaja.
- 1/2+1 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja, 2 obična ležaja + 1 fotelja na razvlačenje.
- 1/3 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja i 3 obična ležaja.
- 1/3+1 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja i 3 obična ležaja i jedan pomoćni ležaj.
- U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda.
Grčki standard za normalni ležaj je 185cm-200cm sa 75-90cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–200cm sa 120–155cm. - Korišćenje klima uređaja i WI-FI interneta – BESPLATNO.
- GPS KOORDINATE: 39°59'58.7”N 23°34'28.0”E
- Hanoti je malo živopisno mesto na Halkidkiju.Nalazi se na prvom prstu Halkidikija Kasandri na samo 100 km od Soluna.
- Gradom dominira trg prelepo dizajniran i koji garantuje dobar provod i opuštanje koji ostaju zauvek urezani u secanju.
- Ima veliki broj hotela i aparmtana, restorana i tradicionalnih taverni skrojenih po ukusu svakog pojedinca.
- Takodje ovde nailazimo na veliki broj barova, klubova koji nude nocnu zabavu zabavu za sve uzraste.
- Posetioci ce imati priliku da istraže selo ili oblast oko njega kako peške ili iznajmljujuci autobomobil ili motor.
- Preko dana takodje imate na raspolaganju veliki broj aktivnosti kao što su šetnja, surfovanje,odbojku na plaži, odmaranje u nekom od prelepih parkica.
- Novi autoput Solun – Nea Mudanja posetiocima omogucuje da na brz i lak nacin stignu do Haniotija.
- Hanioti je i kosmopolitenski centar koji se odlikuje cistim- plavim morem, bujnom vegetacijom, gostoprimljivim domacinima i nezaboravnim nocima.
- Sve ponude i akcije za Hanioti mozete naci na nasem sajtu : https://funtravel.rs/
- Aktuelne ponude mozete naci i na nasoj FB stranici : https://m.facebook.com/funtravelagencypnbg/
Vila Achileas Hanioti
Vila Achileas,Hanioti leto 2023 - sopstveni prevoz
Termin od | 25.05.- | 04.06.- | 14.06.- | 24.06.- | 04.07.- | 14.07.- | 24.07.- | 03.08.- | 13.08.- | 23.08.- | 02.09.- | 12.09.- | 22.09.- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Termin do | 04.06. | 14.06. | 24.06. | 04.07. | 14.07. | 24.07. | 03. 08. | 13.08. | 23.08. | 02.09. | 12.09. | 22.09. | 02.10. |
1/2 studio | 120* / 225 | 295 | 395 | 495 | 565 | 625 | 655 | 655 | 655 | 555 | 455 | 315 | 120* / 215 |
1/2+1 studio | 110* / 225 | 325 | 425 | 525 | 595 | 655 | 685 | 685 | 685 | 585 | 485 | 345 | 110* / 225 |
-Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj. Dete 0-3 godine može u studiju / apartmanu da boravi bez sopstvenog ležaja.
-Korišćenje klima uređaja i WI-FI interneta - BESPLATNO.
-Cene sa zvezdicom (*) u prvoj i poslednjoj smeni označavaju paket aranžman (smeštaj+prevoz po osobi) i odnose se na polazak iz Beograda. Ne postoji umanjenje za polaske južnije od Beograda.
-Dvoje dece 3-10 godina u zajedničkom ležaju imaju popust 40% po detetu na cenu paket aranžmana i imaju sedište u autobusu.
-Dete 0-10 godina u sopstvenom ležaju ostvaruje popust od 20€ na cenu paket aranžmana i ima sedište u autobusu.
-Polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
-Boravišna taksa u Grčkoj: Od 01.01.2018 se vrši naplata boravišne takse u Grčkoj u privatnom smeštaju. Cena boravišne takse iznosi 0,5€ dnevno po smeštajnoj jedinici (studiju/apartmanu). Boravišna taksa se plaća na licu mesta (na dan dolaska u vilu).
-NEMA UVEĆANJA ZA ODLOŽENO PLAĆANJE ARANŽMANA!
-AGENCIJA NE MOŽE GARANTOVATI BRZINU INTERNETA I NIJE ODGOVORNA U SLUČAJU SLABOG SIGNALA ILI NESTANKA INTERNETA USLED TEHNIČKIH PROBLEMA GRČKIH OPERATERA.
SOPSTVENI PREVOZ:
- 1.dan Dolazak u mesto odredišta. Smeštaj posle 15:00 časova u određeni tip smeštaja prema uplaćenoj rezervaciji.
2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.
Poslednji dan. Napuštanje apartmana/studija najkasnije do 09:00 časova.
AUTOBUSKI PREVOZ:
- 1. Dan Polazak iz Beograda u večernjim časovima sa parkinga pored direkcije “Laste”. Tačno vreme i mesto polaska biće potvrđeno 2 dana pre termina putovanja.
- Noćna vožnja kroz Srbiju I Makedoniju prema Grčkoj sa usputnim pauzama radi odmora i obavljanja graničnih formalnosti.
- 2. Dan – Dolazak u jutarnjim časovima. Smeštaj posle 15:00 časova.
- 3. – 11. Dan – Boravak u izabranom smeštaju na bazi odabrane usluge.
- 12. Dan – Napuštanje smeštaja najkasnije do 09:00 časova. Slobodno vreme.
- Polazak za Srbiju u poslepodnevnim časovima po lokalnom vremenu (za tačno vreme povratka informisati se kod predstavnika agencije).
- Vožnja kroz Grčku i Makedoniju prema Srbiji.
- 13. Dan – Dolazak u Beograd u ranim prepodnevnim časovima.
- Napomena: polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele. Proveriti jedan dan pre putovanja tačno mesto sastanka i vreme polaska autobusa.
CENA ARANŽMANA OBUHVATA:
- smeštaj u odabranoj vili na bazi najma studija/apartmana za odabrani broj noćenja
- autobuski prevoz samo za paket aranžmane u smenama sa zvezdicom
- usluge licenciranog pratioca grupe
- usluge predstavnika organizatora putovanja ili ino-partnera na destinaciji
- troškove organizacije i realizacije aranžmana
CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:
- autobuski prevoz za aranžmane na bazi najma (osim za paket aranžmane u smenama sa zvezdicom)
- boravišnu taksu u Grčkoj: Od 01.01.2018 se vrši naplata boravišne takse u Grčkoj u privatnom smeštaju.
- Cena boravišne takse iznosi 0,5€-1,5€ dnevno po smeštajnoj jedinici (studiju/apartmanu).
- Boravišna taksa se plaća na licu mesta (na dan dolaska u vilu).
- međunarodno zdravstveno putno osiguranje. Informacije o iznosu osiguranja dobijaju se u agenciji.
- Iznos zavisi od dužine boravaka i vrste osiguranja (individualno ili porodično).
- održavanje higijene u apartmanima za vreme boravka
- fakultativne izlete
- individualne troškove
Vila Achileas Hanioti
Vila Achileas Hanioti
- Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednosti , na dan uplate po zvaničnom srednjem kursu NBS-a.
- Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate. Započeti način plaćanja se ne može menjati.
a) UPLATA U CELOSTI (100% prilikom rezervacije)
- gotovinski, na račun agencije, platnim karticama: Visa, Master, Maestro i Dina.
b) UPLATA DO POLASKA
- 40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak aranžmana se iplaćuje u celosti najkasnije 15 dana pre putovanja.
c) ODLOŽENO PLAĆANJE
- c.1) Čekovima građana
- 40% akontacije prilikom potpisivanja ugovora, ostatak aranžmana u jednakim mesečnim ratama, po obračunu na dan uplate, najkasnije do 25.12.2022.
- Dospeće rata je 15., 20. i 25. u mesecu. Čekovi građana se deponuju odmah prilikom potpisivanja ugovora o putovanju.
c.2) Platnim karticama - 40% akontacije prilikom potpisivanja ugovora, ostatak aranžmana kreditnim karticama – Visa i MasterCard, Dospeće zadnje rate najkasnije do 25.12.2022.
- c.3 ) Administrativna zabrana
- 40 % akontacije prilikom potpisivanja ugovora, ostatak aranžmana u jednakim mesečnim ratama, p
Vila Achileas Hanioti
Vila Achileas Hanioti
- Početak korišćenja smeštajne jedinice (apartmana – studia) je posle 15:00 časova na dan dolaska,a napuštanje smeštajne jedinice (apartmana – studia) zadnjeg dana boravka najkasnije do 09:00 časova.Higijenu u apartmanima i studijima održavaju gosti, a posteljina se menja najmanje jednom u toku smene.
- Eventualne neispravnosti i nedostatke u smeštaju prijaviti odmah predstavniku agencije.Putnici su obavezni da prilikom ulaska u smeštaj, predaju 1 pasoš, koji će im biti vraćen na dan odlaska.Svaku pričinjenu štetu putnik je u obavezi da nadoknadi vlasniku objekta pre napuštanja smeštaja.
- Svaka oštećenje, koje je postojalo u smeštaju prilikom ulaska, a nije prijavljeno predstavniku, tretiraće se kao šteta, koju su pričinili putnici koji trenutno borave unutra.
Vila Achileas Hanioti
- Putnici su dužni da poštuju kućni red objekta u kom su smešteni, u suprotnom vlasnik objekta ima pravo da ih iz istog udalji,a agencija ne snosi nikakvu odgovornost, niti obavezu, niti je dužna da vrati pare putnicima.
- Dimenzije ležaja u Grčkoj se razlikuju od naših standarda. Grčki standard za normalni ležaj je 185cm-200cm sa 75-90cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–200cm sa 120–155cm.
- Pomoćni ležaj u svim objektima u Grčkoj je na sklapanje, drvene ili metalne konstrukcije ili fotelje na rasklapanje, manjih dimenzija.
- Organizator zadržava pravo da putem FIRST MINUTE ili LAST MINUTE ponude proda svoje slobodne kapacitete po cenama koje su drugačije od onih u cenovniku.
- Stranke koje su uplatile aranžman po cenama objavljenim u ovom cenovniku nemaju pravo da potražuju nadoknadu na ime razlike u ceni.
- Za sve informacije date usmenim ili elektronskim putem agencija ne snosi odgovornost. Validan je samo pisani program putovanja istaknut u prostorijama agencija.Organizator putovanja zadržava pravo promene programa putovanja usled nepredviđenih objektivnih okolnosti(npr. gužva na granicama, gužva u saobraćaju, zatvaranje nekog od lokaliteta predviđenog za obilazak…).
Vila Achileas Hanioti
- Potpisnik ugovora o putovanju ili predstavnici grupe putnika obavezni su da sve putnike upoznaju sa ugovorenim programom putovanja,uslovima plaćanja i Opštim uslovima putovanja organizatora putovanja.
- Svi putnici su obavezni da poštuju važeće zakonske i carinske propise za iznošenje dinara i deviza iz zemlje.
- Putnici koji poseduju inostrani pasoš dužni su sami da se informišu kod nadležnog konzulata o uslovima koji važe za odredišnuili tranzitnu zemlju (vizni, carinski, zdravstveni i dr.) i da sami blagovremeno i uredno obezbede potrebne uslove i isprave.
- Maloletna lica, ukoliko putuju bez roditelja, moraju imati saglasnost, oba roditelja, na punoletno lice sa kojim putuju
- Agencija ne snosi odgovornost u slučaju da pogranične vlasti onemoguće putniku ulaz na teritoriju Evropske unije..
Vila Achileas Hanioti
- Minimum za realizaciju putovanja po polasku: autobus-40 prijavljenih putnika i usled nedovoljnog broja putnika organizator putovanja ima pravo otkaza putovanja, najkasnije 5 dana pre termina polaska.Organizator putovanja zadrzava pravo korekcije ugovorene cene pre početka putovanja usled promene u kursu razmene valute ili promene u tarifama prevoznika i u zakonom predviđenim slučajevima.
- Molimo Vas da pažljivo pročitate Opšte uslove putovanja I NAPOMENE (koje su sastavni deo ovog programa).
- Organizator putovanja je Turistička agencija „Atlantic Travel & Service DOO“, broj licence OTP 162/2021, kategorija A.
- Uz ovaj program važe Opšti uslovi putovanja Turističke agencije „Atlantic Travel & Service DOO“ uskladjeni sa Yuta standardom i Zakonom o turizmu.
Vila Achileas Hanioti
Ovlasceni agent prodaje: FUN TRAVEL AGENCY DOO BEOGRAD;
Aktuelne ponude mozete naci i na nasoj FB stranici: https://m.facebook.com/funtravelagencypnbg/
Vila Achileas Hanioti
POŠALJITE UPIT